Miles for Miracles

Hartford, CT USA

6/15/2013 8:30 AM

Weather: Fantastically, Mild Temperatured, Blue Skied Morning; 60s

Results By: The Last Mile LLC.
www.thelastmileracing.com

Timed using MyLaps Bib tag System

BibTag


Overall Results


Men: 1st Place Winner :John Minervino

Women: 1st Place Winner :Bridget Gagne


 


================================================================================================
***** Official 5K Results *****
================================================================================================

                 *****Results are sorted by gun time*****

   The DIV Column is your place in your age group or division for Awards

Place No.    Name                S Age Div/Tot  Sex/Tot  Div   City               St Nettime    Pace  Guntime    Pace  
===== ====== =================== = === ======== ======== ===== ================== == ========== ===== ========== ===== 
    1    119 Bridget Gagne       F  30   1/28     1/106  F3039 Farmington         CT   17:37.81  5:41   17:37.94  5:41 
    2     81 John Minervino      M  49   1/12     1/65   M4049 Higganum           CT   17:56.33  5:47   17:56.46  5:47 
    3     82 Jeffrey Molson      M  51   1/9      2/65   M5059 Avon               CT   18:43.83  6:02   18:43.96  6:02 
    4    138 Bryan Hitchcock     M  33   1/14     3/65   M3039 Putnam             CT   19:19.36  6:14   19:20.71  6:14 
    5    120 Joanna McDonough    F  24   1/37     2/106  F2029 Peabody            MA   19:32.97  6:18   19:33.10  6:18 
    6    153 Joseph Dimuccio     M  24   1/19     4/65   M2029 W Hartford         CT   19:53.75  6:25   19:53.88  6:25 
    7    128 Ed Sweeney          M  48   2/12     5/65   M4049 Hebron             CT   19:55.17  6:25   19:55.30  6:25 
    8    113 Daniel Vo           M  29   2/19     6/65   M2029 Vernon             CT   20:09.16  6:30   20:12.89  6:31 
    9    159 Daniel Strong       M  25   3/19     7/65   M2029 Bristol            CT   20:31.68  6:37   20:35.51  6:38 
   10    141 Matthew Raider      M  60   1/3      8/65   M6069 Middletown         CT   20:35.89  6:38   20:37.30  6:39 
   11    152 Richard Murry       M  24   4/19     9/65   M2029 Middletown         CT   20:40.87  6:40   20:42.45  6:40 
   12    102 Erin Scallen        F  19   1/7      3/106  F1319 St. Paul           MN   20:46.95  6:42   20:47.08  6:42 
   13     83 Tara Molson         F  18   2/7      4/106  F1319 Avon               CT   20:55.85  6:45   20:55.98  6:45 
   14     78 Randall McHugh      M  50   2/9     10/65   M5059 West Hartford      CT   20:55.16  6:44   20:56.89  6:45 
   15    175 Jonathan Guest      M  24   5/19    11/65   M2029 W Hartford         CT   21:08.31  6:49   21:11.75  6:50 
   16    176 Scott Siedor        M  24   6/19    12/65   M2029 Windsor            CT   21:08.61  6:49   21:11.82  6:50 
   17    127 Molly Sweeney       F  18   3/7      5/106  F1319 Hebron             CT   21:13.77  6:50   21:13.90  6:51 
   18    117 Douglas Woods       M  46   3/12    13/65   M4049 Windsor            CT   21:22.74  6:53   21:24.02  6:54 
   19    145 Paul Dworkin        M  65   2/3     14/65   M6069 W Hartford         CT   21:46.37  7:01   21:47.58  7:01 
   20    108 Jamie Tabshey       F  27   2/37     6/106  F2029 Rocky Hill         CT   21:46.67  7:01   21:48.78  7:02 
   21     98 Norm Sack           M  56   3/9     15/65   M5059 Farmington         CT   21:47.74  7:01   21:49.92  7:02 
   22    168 Brian Blumenthal    M  36   2/14    16/65   M3039 Middletown         CT   22:03.72  7:07   22:03.85  7:07 
   23    111 Henry Tran          M  30   3/14    17/65   M3039 Norwalk            CT   22:06.66  7:08   22:12.28  7:09 
   24     90 Todd Pagano         M  30   4/14    18/65   M3039 Plantsville        CT   22:21.86  7:12   22:24.38  7:13 
   25     96 Alex Ricciardone    M  28   7/19    19/65   M2029 Southington        CT   22:20.34  7:12   22:30.77  7:15 
   26    146 Jim Drzewiecki      M  49   4/12    20/65   M4049 Cromwell           CT   22:33.08  7:16   22:39.46  7:18 
   27     97 Daniel Roscher      M  43   5/12    21/65   M4049 Waterbury          CT   22:47.70  7:21   22:49.11  7:21 
   28    151 Mark Russell        M  44   6/12    22/65   M4049 Newington          CT   23:04.34  7:26   23:05.52  7:26 
   29    181 Madeline Garguilo   F   2   1/10     7/106  F-12  Woodbury           CT   23:17.01  7:30   23:45.26  7:39 
   30     53 Louis Garguilo      M  35   5/14    23/65   M3039 Woodbury           CT   23:16.75  7:30   23:45.44  7:39 
   31     13 Jason Bendett       M  26   8/19    24/65   M2029 West Hartford      CT   23:55.73  7:43   23:58.50  7:44 
   32    123 Amanda Littlejohn   F  24   3/37     8/106  F2029 Hartford           CT   24:06.61  7:46   24:09.52  7:47 
   33    122 Dean Daley          M   0   1/2     25/65   M0099 Suffield           CT   24:09.51  7:47   24:17.00  7:49 
   34     72 Kristin Lowman      F  34   2/28     9/106  F3039 East Granby        CT   24:24.19  7:52   24:31.87  7:54 
   35    118 Chuck Thompson      M  37   6/14    26/65   M3039 Wallingford        CT   24:23.38  7:52   24:31.65  7:54 
   36     89 Aprill Ouellette    F  43   1/14    10/106  F4049 Meriden            CT   24:32.81  7:55   24:37.58  7:56 
   37    131 Angela Fischlein    F  37   3/28    11/106  F3039 Enfield            CT   24:40.93  7:57   24:48.10  7:59 
   38     47 Paul Edwards        M  47   7/12    27/65   M4049 Cheshire           CT   24:45.56  7:59   24:52.00  8:01 
   39     76 Kim McGennis        F  51   1/10    12/106  F5059 Tolland            CT   25:08.47  8:06   25:16.05  8:08 
   40     73 Brett Lowman        M  35   7/14    28/65   M3039 East Granby        CT   25:09.69  8:06   25:17.27  8:09 
   41     75 Monique Manczuk     F  34   4/28    13/106  F3039 New Britain        CT   25:18.90  8:09   25:23.18  8:11 
   42     77 Jim McGennis        M  51   4/9     29/65   M5059 Tolland            CT   25:35.72  8:15   25:42.98  8:17 
   43     57 James Hebert        M  46   8/12    30/65   M4049 North Granby       CT   25:50.11  8:19   25:56.37  8:21 
   44    135 Jessica St. Pierre  F  27   4/37    14/106  F2029 W Hartford         CT   25:54.64  8:21   25:57.79  8:22 
   45    166 Danielle Simon      F  27   5/37    15/106  F2029 W Hartford         CT   25:57.06  8:22   25:58.84  8:22 
   46    139 Corinne Molson      F  15   4/7     16/106  F1319 Avon               CT   25:55.95  8:21   25:59.89  8:23 
   47    165 Alexis Agyeman      F  26   6/37    17/106  F2029 W Hartford         CT   26:10.61  8:26   26:12.93  8:27 
   48    158 Bryce Djan          M  10   1/5     31/65   M-12  East Hartford      CT   24:30.21  7:54   26:13.23  8:27 
   49    136 Dante Rabb          M   9   2/5     32/65   M-12  Enfield            CT   24:59.08  8:03   26:21.54  8:30 
   50     94 Heather Poole       F  24   7/37    18/106  F2029 Wolcott            CT   26:17.41  8:28   26:22.69  8:30 
   51    172 Becky Muldoon       F  39   5/28    19/106  F3039 Marlborough        CT   26:47.48  8:38   26:56.41  8:41 
   52    171 Windy Peterson      F  41   2/14    20/106  F4049 Amston             CT   26:47.55  8:38   26:56.91  8:41 
   53    105 Kathy Squatriglia   F  43   3/14    21/106  F4049 Thomaston          CT   26:56.24  8:41   27:09.35  8:45 
   54     23 Taylor Brown        F  14   5/7     22/106  F1319 Plantsville        CT   27:03.42  8:43   27:12.12  8:46 
   55     31 Laurie Carty        F  37   6/28    23/106  F3039 South Windsor      CT   27:13.48  8:46   27:19.32  8:48 
   56     95 Michael Porter      M  50   5/9     33/65   M5059 Plainfield         CT   27:05.58  8:44   27:21.78  8:49 
   57     88 Colleen O'Neil      F  32   7/28    24/106  F3039 Pomfret            CT   27:20.34  8:48   27:24.39  8:50 
   58     14 Greg Bendett        M  23   9/19    34/65   M2029 West Hartford      CT   27:28.96  8:51   27:32.01  8:52 
   59    112 Jennifer Tyler      F  39   8/28    25/106  F3039 Amston             CT   26:09.60  8:26   27:47.28  8:57 
   60      2 Amy Albright        F  29   8/37    26/106  F2029 Deep River         CT   27:40.35  8:55   27:52.01  8:59 
   61     46 Jason Dombrowski    M  28  10/19    35/65   M2029 Thomaston          CT   27:52.68  8:59   27:58.47  9:01 
   62    143 Cara Ashnault       F  29   9/37    27/106  F2029 Bloomfield         CT   28:02.26  9:02   28:04.97  9:03 
   63     20 Rebecca Boulet      F  44   4/14    28/106  F4049 South Windsor      CT   27:47.98  8:57   28:06.07  9:03 
   64    160 Stephanie Fragda    F  32   9/28    29/106  F3039 Bristol            CT   28:04.41  9:03   28:09.04  9:04 
   65    161 Maryanne Shirshac   F  28  10/37    30/106  F2029 Cromwell           CT   28:10.20  9:05   28:12.69  9:05 
   66     48 Stephanie Fayer     F  29  11/37    31/106  F2029 Thomaston          CT   28:36.61  9:13   28:42.01  9:15 
   67    114 Matthew Vollinger   M  26  11/19    36/65   M2029 Pomfret            CT   28:40.87  9:14   28:45.15  9:16 
   68     66 Regina Kijewski     F  37  10/28    32/106  F3039 Waterbury          CT   28:47.06  9:16   28:51.71  9:18 
   69    116 Jerome Wiener       M  17   1/1     37/65   M1319 West Hartford      CT   28:59.19  9:20   29:02.60  9:21 
   70     68 Kerri Koppenaal     F  25  12/37    33/106  F2029 Garfield           NJ   29:01.64  9:21   29:06.14  9:23 
   71    179 Brian Bendett       M  23  12/19    38/65   M2029 W Hartford         CT   29:31.03  9:31   29:34.03  9:31 
   72     51 Nilsa Galarza       F  41   5/14    34/106  F4049 West Hartford      CT   29:27.32  9:29   29:34.37  9:32 
   73    142 John Mason          M  60   3/3     39/65   M6069 W Hartford         CT   29:20.75  9:27   29:36.24  9:32 
   74      6 Jennifer Appel      F  19   6/7     35/106  F1319 East Hartford      CT   29:34.65  9:32   29:38.78  9:33 
   75     36 Caitlin Daley       F  26  13/37    36/106  F2029 West Suffield      CT   29:33.46  9:31   29:44.06  9:35 
   76    169 Cliff Gibson        M  59   6/9     40/65   M5059 Granby             CT   29:38.09  9:33   29:48.33  9:36 
   77    148 Matthew Keane       M  37   8/14    41/65   M3039 Simsbury           CT   29:58.81  9:39   30:04.16  9:41 
   78     93 Mark Piech          M  32   9/14    42/65   M3039 Farmington         CT   30:06.14  9:42   30:17.62  9:46 
   79     92 Laura Pazda         F  29  14/37    37/106  F2029 West Haven         CT   30:16.00  9:45   30:28.23  9:49 
   80    134 Kevin McDonnell     M  26  13/19    43/65   M2029 West Hartford      CT   30:28.19  9:49   30:31.04  9:50 
   81     27 Morton Cafarelli    M  57   7/9     44/65   M5059 Enfield            CT   30:31.58  9:50   30:41.86  9:53 
   82     26 Angela Cafarelli    F  27  15/37    38/106  F2029 North Haven        CT   30:31.85  9:50   30:41.79  9:53 
   83    144 Matthew Demaria     M  11   3/5     45/65   M-12  Simsbury           CT   30:37.97  9:52   30:43.43  9:54 
   84    157 James Waits         M   0   2/2     46/65   M0099 **data Needed**    XX   30:38.24  9:52   30:44.55  9:54 
   85    156 Julianne Avallone   F  31  11/28    39/106  F3039 W Hartford         CT   30:38.31  9:52   30:51.42  9:56 
   86     10 Adam Avallone       M  32  10/14    47/65   M3039 West Hartford      CT   30:38.37  9:52   30:51.48  9:56 
   87     35 Timothy Daley       M  57   8/9     48/65   M5059 West Suffield      CT   30:49.19  9:56   30:58.40  9:59 
   88    137 Jacob Karuelis      M  10   4/5     49/65   M-12  East Hartford      CT   28:30.22  9:11   30:59.70  9:59 
   89     54 Christine Grieco    F  46   6/14    40/106  F4049 Uncasville         CT   31:06.44 10:01   31:22.32 10:06 
   90     62 Jaimie Herr         F  22  16/37    41/106  F2029 West Hartford      CT   31:25.30 10:07   31:33.65 10:10 
   91     21 Haley Bourke        F  23  17/37    42/106  F2029 West Hartford      CT   31:25.34 10:07   31:33.77 10:10 
   92     40 Davina Dax Rabb     F  35  12/28    43/106  F3039 Enfield            CT   30:02.85  9:41   31:49.22 10:15 
   93     41 Kelly Demaria       F  48   7/14    44/106  F4049 Simsbury           CT   31:58.06 10:18   32:04.44 10:20 
   94    126 Ivette Rosario      F  35  13/28    45/106  F3039 Hartford           CT   30:07.77  9:42   32:14.49 10:23 
   95     45 Aisha Digregorio    F  20  18/37    46/106  F2029 Manchester         CT   32:13.11 10:23   32:18.07 10:24 
   96    129 Paula Coates        F  53   2/10    47/106  F5059 Suffield           CT   33:16.83 10:43   33:26.57 10:46 
   97    140 Duval Roscher       M  23  14/19    50/65   M2029 Waterbury          CT   33:30.24 10:48   33:30.37 10:48 
   98    110 Jamie Tomassetti    F  30  14/28    48/106  F3039 Plantsville        CT   33:25.95 10:46   33:46.29 10:53 
   99     24 Scott Brown         M  47   9/12    51/65   M4049 Plantsville        CT   33:26.18 10:46   33:46.89 10:53 
  100    170 Kim Thompson        F  45   8/14    49/106  F4049 Windsor Locks      VT   33:44.40 10:52   33:55.43 10:56 
  101     74 Jen Lownik          F  38  15/28    50/106  F3039 Avon               CT   33:57.35 10:56   34:07.16 10:59 
  102     42 Erica Demke         F  57   3/10    51/106  F5059 West Hartford      CT   35:12.25 11:20   35:25.12 11:25 
  103     43 Abigail Demke       F  19   7/7     52/106  F1319 West Hartford      CT   35:12.36 11:20   35:25.17 11:25 
  104     87 Kelliann Moylan     F  20  19/37    53/106  F2029 Manchester         CT   35:31.56 11:27   35:36.50 11:28 
  105     39 Ali Davidson        F  23  20/37    54/106  F2029 Old Lyme           CT   35:53.49 11:34   35:57.10 11:35 
  106     70 Ronit Krieger       F  26  21/37    55/106  F2029 West Hartford      CT   36:00.79 11:36   36:00.79 11:36 
  107     30 Lori Canaday        F  27  22/37    56/106  F2029 Portland           CT   36:21.90 11:43   36:32.85 11:46 
  108    173 Lauren Sartori      F  23  23/37    57/106  F2029 New Britain        CT   37:31.54 12:05   37:45.03 12:10 
  109     99 Marjorie Sartori    F  55   4/10    58/106  F5059 Middlebury         CT   37:32.37 12:05   37:45.06 12:10 
  110    124 Jennifer Hodgson    F  26  24/37    59/106  F2029 Southington        CT   37:32.36 12:05   37:45.11 12:10 
  111    121 Elizabeth McBey     F  20  25/37    60/106  F2029 Windsor Locks      CT   38:21.06 12:21   38:35.09 12:26 
  112     80 Holly McVey         F  50   5/10    61/106  F5059 Windsor Locks      CT   38:21.47 12:21   38:35.68 12:26 
  113     58 Lori Hebert         F  48   9/14    62/106  F4049 North Granby       CT   38:59.07 12:33   39:06.12 12:36 
  114    154 Cailynn Danneman    F   8   2/10    63/106  F-12  W Hartford         CT   36:47.74 11:51   39:16.80 12:39 
  115    155 Ava Kijewski        F   6   3/10    64/106  F-12  Waterbury          CT   39:01.68 12:34   39:18.47 12:40 
  116    186 Chloe Djan          F   7   4/10    65/106  F-12  East Hartford      CT   36:54.53 11:53   39:21.28 12:41 
  117      3 Heidi Alvey         F  31  16/28    66/106  F3039 Thomaston          CT   39:20.35 12:40   39:51.81 12:50 
  118     63 Kimberly Jacobsen   F  44  10/14    67/106  F4049 West Hartford      CT   40:06.76 12:55   40:17.16 12:59 
  119     64 Eric Jacobsen       M  44  10/12    52/65   M4049 West Hartford      CT   40:06.94 12:55   40:17.03 12:58 
  120      4 Melissa Anderson    F  32  17/28    68/106  F3039 Shelton            CT   40:01.93 12:54   40:34.91 13:04 
  121     37 Susan Daley         F  52   6/10    69/106  F5059 Suffield           CT   40:45.11 13:07   40:56.93 13:11 
  122    130 Londonn Thomas      F   9   5/10    70/106  F-12  *no Town Given*    XX   39:23.50 12:41   42:01.61 13:32 
  123    174 Peter Fragola       M  34  11/14    53/65   M3039 Bristol            CT   40:06.63 12:55   42:02.12 13:32 
  124    149 Matt Vaccarelli     M  27  15/19    54/65   M2029 W Hartford         CT   39:44.44 12:48   42:12.17 13:36 
  125     18 Amanda Bolgrihn     F  26  26/37    71/106  F2029 Groton             CT   42:06.02 13:34   42:19.69 13:38 
  126     29 Mark Cameron        M  20  16/19    55/65   M2029 Manchester         CT   42:54.04 13:49   44:46.95 14:25 
  127     28 Melissa Cameron     F  38  18/28    72/106  F3039 Manchester         CT   42:13.78 13:36   44:47.34 14:25 
  128    125 Samantha Boreland   F   9   6/10    73/106  F-12  Hartford           CT   43:16.02 13:56   44:47.26 14:25 
  129    194 Mali Ayala          F   8   7/10    74/106  F-12  *no Town Given*    XX   45:08.02 14:32   45:08.02 14:32 
  130    101 Jarred Sauvron      M  31  12/14    56/65   M3039 Bristol            CT   44:46.75 14:25   45:09.10 14:32 
  131     50 Jill Gagen          F  54   7/10    75/106  F5059 Bristol            CT   44:46.63 14:25   45:09.78 14:33 
  132    184 Julia Echarama      F   6   8/10    76/106  F-12  Newtown            CT   46:02.40 14:50   46:02.40 14:50 
  133    185 Adrianna Echawarma  F   6   9/10    77/106  F-12  Newtown            CT   46:08.19 14:51   46:08.19 14:51 
  134    180 Sophia Garguilo     F   4  10/10    78/106  F-12  Woodbury           CT   46:09.41 14:52   46:09.41 14:52 
  135    183 Genevieve Echavarri F  38  19/28    79/106  F3039 Newtown            CT   46:22.98 14:56   46:22.98 14:56 
  136    199 Janel Laudano       F  34  20/28    80/106  F3039 Meriden            CT   46:35.12 15:00   46:35.12 15:00 
  137    200 Sal Laudano         M  35  13/14    57/65   M3039 Meriden            CT   46:35.77 15:00   46:35.77 15:00 
  138     52 Christina Garguilo  F  33  21/28    81/106  F3039 Woodbury           CT   46:48.49 15:04   46:48.49 15:04 
  139     86 Jessica Moylan      F  27  27/37    82/106  F2029 Manchester         CT   46:49.23 15:05   46:55.76 15:07 
  140    107 Suzann Stubbs       F  52   8/10    83/106  F5059 Suffield           CT   46:50.12 15:05   46:56.75 15:07 
  141     60 Jissell Hernandez   F  38  22/28    84/106  F3039 Rocky Hill         CT   47:50.09 15:24   47:50.09 15:24 
  142    178 Landon Kozaczka     M   5   5/5     58/65   M-12  West Suffield      CT   48:06.56 15:30   48:06.56 15:30 
  143    167 Sandi Dolloff       F  30  23/28    85/106  F3039 Enfield            CT   48:06.83 15:30   48:06.83 15:30 
  144     34 Barbara Daley       F  58   9/10    86/106  F5059 West Suffield      CT   49:10.48 15:50   49:22.30 15:54 
  145     22 Shannon Brown       F  20  28/37    87/106  F2029 Plantsville        CT   48:55.71 15:45   49:25.59 15:55 
  146     65 Alex Jones          M  21  17/19    59/65   M2029 Plantsville        CT   48:59.15 15:47   49:29.35 15:56 
  147     11 Kelvin Ayala        M  39  14/14    60/65   M3039 Meriden            CT   49:38.68 15:59   49:38.68 15:59 
  148    182 Zachary Younger     M  29  18/19    61/65   M2029 Brattleboro        VT   49:29.98 15:56   49:55.14 16:05 
  149      5 Tina Andrews        F  28  29/37    88/106  F2029 Wilmington         VT   50:23.33 16:14   50:52.35 16:23 
  150     33 Donna Crawford      F  47  11/14    89/106  F4049 Wilmington         VT   50:43.01 16:20   51:13.34 16:30 
  151    106 Diana St. Amand     F  45  12/14    90/106  F4049 Bellingham         MA   50:42.67 16:20   51:13.17 16:30 
  152    100 Jamie Sauvron       F  27  30/37    91/106  F2029 Bristol            CT   52:52.38 17:02   53:15.80 17:09 
  153    147 Rachael Hartford    F  27  31/37    92/106  F2029 Newington          CT   52:53.23 17:02   53:17.69 17:10 
  154     91 Katie Pagano        F  26  32/37    93/106  F2029 Plantsville        CT   52:53.32 17:02   53:17.27 17:10 
  155     67 Stefan Kijewski     M  41  11/12    62/65   M4049 Waterbury          CT   54:15.83 17:28   54:33.36 17:34 
  156     55 Shyla Hanlan        F  34  24/28    94/106  F3039 Bloomfield         CT   55:26.20 17:51   55:35.45 17:54 
  157    162 Maxine Hanlan       F  57  10/10    95/106  F5059 Bloomfield         CT   55:32.68 17:53   55:41.72 17:56 
  158    132 Francis Fischlein   M  53   9/9     63/65   M5059 Enfield            CT   55:59.61 18:02   56:26.26 18:10 
  159    133 Amanda Saner        F  41  13/14    96/106  F4049 Newington          CT   55:59.50 18:02   56:26.12 18:10 
  160     25 Justin Brown        M  26  19/19    64/65   M2029 Wilmington         VT   58:16.82 18:46   58:43.80 18:55 
  161    163 Noreen Shaikh       F  28  33/37    97/106  F2029 Manchester         CT 1:02:54.15 20:15 1:03:19.20 20:23 
  162    164 Reshma Bhinde       F  27  34/37    98/106  F2029 East Hartford      CT 1:02:57.40 20:16 1:03:21.73 20:24 
  163     16 Firdosh Bhinde      F  24  35/37    99/106  F2029 East Hartford      CT 1:02:58.56 20:17 1:03:22.73 20:24 
  164    150 Tonya Sage          F  45  14/14   100/106  F4049 Prospect           CT 1:04:29.11 20:46 1:04:50.12 20:53 
  165    191 Phyllis Smith       F  38  25/28   101/106  F3039 Waterbury          CT 1:05:36.20 21:07 1:05:36.20 21:07 
  166    192 David Smith         M  42  12/12    65/65   M4049 Waterbury          CT 1:05:36.76 21:08 1:05:36.76 21:08 
  167    190 Crystal Bourgeois   F  30  26/28   102/106  F3039 East Hampton       CT 1:09:33.59 22:24 1:09:33.59 22:24 
  168    188 Stephanie Buffaro   F  34  27/28   103/106  F3039 Norwich            CT 1:09:34.69 22:24 1:09:34.69 22:24 
  169    193 Corauney Lebeau     F  31  28/28   104/106  F3039 Jewett City        CT 1:09:35.74 22:25 1:09:35.74 22:25 
  170    187 Mandee O'Neill      F  24  36/37   105/106  F2029 *no Town Given*    XX 1:09:37.50 22:25 1:09:37.50 22:25 
  171    189 Kathryn Serrenho    F  24  37/37   106/106  F2029 Lebanon            CT 1:09:39.41 22:26 1:09:39.41 22:26 
 

                                                 For more information: 860-456-4451 

                                 This site is copy right The Last Mile Racing LLC 2004-2013, All Rights reserved